تا اطلاع ثانوی مجوز «آسان‌موتور» و «اطلس‌خودرو» در ایران باطل است !


ایران جیب/ اسناد موجود در سامانه ایرانیان اصناف نشان میدهد مجوز شرکت آسان موتور و اطلس خودرو در ایران فاقد اعتبار است.
در همین رابطه سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به حذف نام دو شرکت اطلس خودرو و آسان موتور از سامانه ثبت سفارش تاکید کرد این دو شرکت برای بازگشت به سامانه مشکل خاصی ندارند و این مسئله به‌ زودی برطرف خواهد شد.

یدالله صادقی، سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفت و گو با عصرخودرو در زمینه وضعیت دو شرکت اطلس خودرو و آسان موتور گفت:"همان‌گونه که پیش از این اعلام شده بود شرکت‌های واردکننده خودرو در ایران می‌توانند با ارائه LOC به فعالیت خود ادامه دهند. دو شرکت اطلس خودرو به عنوان نماینده کیا و آسان موتور به عنوان نماینده هیوندای، نامه‌های LOC خود را به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه دادند. LOC ارائه شده در بعضی بخش‌ها با فرم مرکز امور اصناف مطابقت نداشت و به همین دلیل از این دو شرکت خواستیم مطابق فرم موجود LOC های خود را ارائه کنند. با رفع این موارد، این دو شرکت به سامانه ثبت سفارش بازخواهند گشت و از این نظر مشکل خاصی برای فعالیت آن‌ها وجود ندارد."
وی در زمینه اخباری مربوط به تلاش وزارتخانه برای محدودیت در واردات خودرو به نفع تولیدکنندگان داخلی و شائبه ایجاد انحصار در بازار خودرو گفت:"رویکرد ما به هیچ عنوان محدود کردن واردات و ایجاد انحصار و حمایت ویژه از خودروسازان داخلی و یا جوینت‌ونچر‌های تاسیس شده در ایران نیست. اقدامات انجام شده تماما در راستای ساماندهی بازار خودروهای وارداتی و بر اساس خواست دولت و ماده 6 دستورالعمل ابلاغی معاون اول رییس جمهور برای ساماندهی بازار ارز است. معتقد نیستیم این موضوع منجر به افزایش قیمت خودروها می‌شود بلکه روند فعلی باعث ساماندهی بازار خودروهای وارداتی می‌شود."

 " نمایندگی میتسوبیشی در ایران نمایندگی  کاملا رسمی می باشد  و درسایت ژاپن نیز ثبت شده است ."

 نمایندگی 1793 گلستانه  " با شماره تلفن پنج رقمی 87160  به صورت بیست و چهار ساعته پاسخگو می باشد و شما عزیزان می توانید جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، بلوار میرداماد بین اتوبان مدرس و بلوار آفریقا پ 394 کدپستی 1518963917
تلفن تماس : 87160 - 021 فکس 88678273

Number 394 Mirdamad Blvd, Tehran, Iran Postal Code 1518963917

نمایندگی میتسوبیشی

تمامی حقوق برای اتو پیشتاز محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت طراحی وب سایت پردو

اشتراک خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار، مشترک خبرنامه شوید

آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان naturopathy toronto - clinetic