اوتلندر تیپ 5 به زودی به بازار می آید ...


بعد از درخواست های متعدد مشتریان عزیز ، مدل جدید شاسی بلند محبوب ، اوتلندر تیپ 5 را به زودی به بازار ایران عرضه می کنیم . تیپ 5 دارای آپشن های رفاهی و ایمنی جدیدی از جمله گرمکن فرمان ، ترمز دستی برقی ، Auto Hold ، دوربین 360 درجه ( چهار عدد دوربین در جلو ، عقب  و کنار ) ، هشت عدد سنسور پارک در جلو و عقب و مه شکن های فول LED است .

همچنین در داخل اتاق میتسوبیشی اوتلندر 2017 تیپ 5 نیز تغییراتی در جهت رفاه علاقه مندان ایجاد شده است از جمله فضاسازی های جدید و کنسول وسط جدید با دیفرانسیل و Auto Hold  را در بر می گیرد . 

اوتلندر جدید تیپ 5 را با قیمت  218.800.000  تومان و تحویل 30 روزه به فروش خواهد رسید و برای رفاه حال مشتریان در روش خرید نقدی ، علاقه مندان این برند اصیل ژاپنی می توانند از 4 درصد تخفیف ویژه بهره ببرند و در روش خرید اقساطی امکان بازپرداخت واحد 790 میلیون ریالی ، در دوره 12 ماهه بدون بهره و 24 ماهه با بهره وجود دارد .

 نمایندگی میتسوبیشی 1793 گلستانه  " با شماره تلفن پنج رقمی 87160  به صورت بیست و چهار ساعته پاسخگو می باشد و شما عزیزان می توانید جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.