میتسوبیشی و رضایتمندی مشتریان آلمانی


طبق جدید‌ترین گزارش سایت معتبر J.D.Power  در بازار آلمان، دارندگان خودروهای سواری بالاترین نمره رضایتمندی را به محصولات میتسوبیشی داده‌اند. این تحقیق که توسط  J.D.Power  آلمان و مجله Auto Test (از نشریات )انجام شده در بازه زمانی ۱۲ ماهه و از مالکین ۱۵ هزار خودروی مدل ۲۰۱۳تا ۲۰۱۵ در بازار آلمان صورت گرفته است، مالکینی که حداقل ۱۲ ماه و حداکثر ۳۶ ماه از تاریخ خرید خودرویشان گذشته باشد.طبق این گزارش از آنجایی که مشتریان آلمانی انتظار دارند خودروهایشان در سه سال اول مالکیت بدون نقص فنی و مشکل باشند، اگر در طول این مدت به دلیل کیفیت پایین قطعات یا مونتاژ خودرو مشکلاتی برای خودروهایشان بوجود بیاید، تاثیری مستقیم و منفی بر اعتماد آنها به خودرو و برند آن خواهد گذاشت.بر اساس تحقیق J.D.Power از میان مشتریانی که هیچ‌گونه مشکلی با خودروی خود نداشته‌اند ۶۸ درصد قطعا خودرویشان را به دیگران توصیه خواهند کرد و ۵۵ درصد هم اعلام کرده‌اند که مجددا خودرویی از همان بِرَند را خریداری خواهند کرد و این در حالی‌ است که از میان مشتریانی که حداقل 5 ایراد در خودرویشان وجود داشته تنها ۲۸ درصد اعلام کرده‌اند که برند سازنده خودروی خود را به دیگران توصیه خواهند کرد.

در رده‌بندی کلی ‌میتسوبیشی ‌بیشترین میزان رضایت را از میان کلیه‌ برندها بدست آورده است. طبق این گزارش خودروهای میستوبیشی با میانگین ۷۷ مورد ایراد از هر ۱۰۰ دستگاه در کلیه سگمنت‌ها بهترین جایگاه را از میان تمام برند‌ها کسب کرده‌اند. در رتبه دوم پژو با ‌میانگین ۹۲ ایراد در هر ۱۰۰ خودرو و اشکودا با میانگین ۹۵ ایراد در هر ۱۰۰ دستگاه خودرو در رتبه سوم قرار دارد. در رتبه‌های چهارم و پنجم نیز به ترتیب برند‌های ولوو و سئات قرار دارند!

بدین ترتیب از دید مشتریان سخت‌گیر آلمانی میتسوبیشی با فاصله نسبتا زیادی نسبت به رتبه دوم و سوم در صدر آمار کم‌ایراد‌ترین برند ایستاده است .

منبع خبر : آرین موتور

"  نمایندگی 1793 گلستانه  " با شماره تلفن پنج رقمی 87160  به صورت بیست و چهار ساعته پاسخگو می باشد و شما عزیزان می توانید جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، بلوار میرداماد بین اتوبان مدرس و بلوار آفریقا پ 394 کدپستی 1518963917
تلفن تماس : 87160 - 021 فکس 88678273

Number 394 Mirdamad Blvd, Tehran, Iran Postal Code 1518963917

نمایندگی میتسوبیشی

تمامی حقوق برای اتو پیشتاز محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت طراحی وب سایت پردو

اشتراک خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار، مشترک خبرنامه شوید

آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان naturopathy toronto - clinetic