شرایط فروش میتسوبیشی ASX مدل 2017


میتسوبیشی ASX ژاپنی تا به حال فروش بالای خود را بر ۳ اساس کیفیت ، ویژگی فنی منحصر به فرد و قیمت  مناسب در دنیا بنا نهاده  و خوشبختانه در این سال ها امکان خرید این خودرو خوب برای علاقه مندان ایرانی نیز مهیا شده.

فروش میتسوبیشی ASX تا به امروز از 25 میلیون دستگاه در دنیا گذر کرده و این خودرو  لقب پر فروشترین خودروی شرکت میتسوبیشی موتورز را از آن خود کرده است و همچنین در کشور ما نیز دارندگان میتسوبیشی ASX ، خودرو ASX را جزو محبوب ترین خودرو ها به حساب می آورند.

در حال حاضر مدل تیپ 4 ASX  به صورت تحویل فوری با شرایط متنوع و جذاب , و همچنین ASX اقساط 24 ماهه (با کارمزد 14%) و  اقساط 12 ماهه ASX بدون بهره توسط شرکت آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی موتوز در ایران به فروش می رسد. 

جالب است بدانید طبق آخرین تحقیقات به عمل آمده خودرو های ژاپنی خودرو هایی هستند که خریداران  آن بیش از 10 سال خودرو های خود را نگهداری کردند. 

* علاقه مندان محترم می توانند در صورت خرید نقدی میتسوبیشی ASX  از تخفیف نقدی به مبلغ 5 میلیون و پانصد هزار تومان بهره مند شوند.

برای اطلاعات بیشتر از شرایط فروش اینجا کلیک کنید. و یا با تلفن پنج رقمی 87160 تماس حاصل نمایید.

* خبر خوب اینکه نمایندگی میتسوبیشی میرداماد برای آن دسته از مشتریان میتسوبیشی ASX که به صورت  نقدی خرید نمایند + بر در نظر گرفتن تخفیف نقدی شرایط ویژه ای نیز در نظر گرفته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط ویژه میتسوبیشی ASX میتوانید به صورت 24 ساعته با مرکز تماس نمایندگی میتسوبیشی میرداماد با شماره پنج رقمی 87160 تماس حاصل نمایید.


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، بلوار میرداماد بین اتوبان مدرس و بلوار آفریقا پ 394 کدپستی 1518963917
تلفن تماس : 87160 - 021 فکس 88678273

Number 394 Mirdamad Blvd, Tehran, Iran Postal Code 1518963917

نمایندگی میتسوبیشی

تمامی حقوق برای اتو پیشتاز محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت طراحی وب سایت پردو

اشتراک خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار، مشترک خبرنامه شوید

آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان naturopathy toronto - clinetic