میتسوبیشی اوتلندر هیبرید در ایران !


 میتسوبیشی اوتلندر PHEV به عنوان اولین شاسی بلند پلاگین هیبرید جهان از مجموعه باتری‌های لیتیوم یونی ۳۰۰۰ ولت به عنوان نیروبخش دو موتور الکتریکی خود استفاده می‌کند و سیستم بنزینی آن با پیشرانه ۲۲ لیتری مجهز به تکنولوژی MIVEC میتسوبیشی است. این خودرو امکان حرکت در سه حالت را دارا است.

در حالت EV یا تمام الکتریکی، میتسوبیشی اوتلندر PHEV می‌تواند تا ۵۲ کیلومتر مسیر را طی کند و حداکثر سرعتش را به ۱۲۰۰ کیلومتر در ساعت برساند. در این حالت هیچ آلودگی صوتی از خودرو تولید نمی‌شود و تمام بار حرکتی خودرو به عهده‌ی باتری‌ها و دو موتور الکتریکی آن است. خودرو در این حالت هیچ مصرف سوختی ندارد و آلایندگی آن صفر است. در حالت Series ، موتور بنزینی برای شارژ باتری وارد مدار می‌شود و مصرف خودرو فقط ۱.۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. حالت سوم حرکتی این شاسی بلند دو دیفرانسیل، با نام Parallel شناخته می‌شود که در آن موتور بنزینی کنترل حرکت را در سرعت‌های بالا به دست می‌گیرد و موتورهای الکتریکی به کمک آن می‌آیند .تمامی این فرآیند بطور هوشمند و تمام اتوماتیک انجام می‌شود.

شارژ معمولی میتسوبیشی اوتلندر PHEV از طریق برق شهری به حدود ۳.۵ ساعت زمان نیاز دارد و در صورت انتخاب شارژ سریع این زمان به ۳۰۰ دقیقه کاهش پیدا می‌کند .شرکت آرین موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز در ایران، در آینده‌ای نزدیک این خودروی ژاپنی سبز را وارد بازار ایران خواهد کرد.

 *  جهت مشاوره خرید خودرو های میتسوبیشی میتوانید با شماره پنج رقمی 87160  تماس حاصل فرمایید. 

 


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، بلوار میرداماد بین اتوبان مدرس و بلوار آفریقا پ 394 کدپستی 1518963917
تلفن تماس : 87160 - 021 فکس 88678273

Number 394 Mirdamad Blvd, Tehran, Iran Postal Code 1518963917

نمایندگی میتسوبیشی

تمامی حقوق برای اتو پیشتاز محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت طراحی وب سایت پردو

اشتراک خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار، مشترک خبرنامه شوید

آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان naturopathy toronto - clinetic