خودروی هیبرید به چه خودرویی گفته می‌شود؟


مصرف سوخت یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در تصمیم‌گیری برای خرید خودرو است ، عواملی مانند هزینه بالای سوخت، مشکلات سوخت‌گیری، وقت، آلاینده‌های زیست محیطی و … باعث می‌شود که همواره به دنبال خودرو‌های کم مصرف باشیم.خودروهای هیبرید خودروهایی هستند که شامل دو یا چند منبع مجزا برای تأمین انرژی لازم نیروی محرکه خودرو را می‌شوند . ویژگی اصلی خودروهای هیبرید نسبت به سایر خودروها در مصرف سوخت و تولید کمتر گاز دی اکسید کربن است .

تفاوت ساختاری: در خودروهای هیبرید معمولا انرژی لازم برای حرکت از یک موتور بنزینی یا دیزلی و یک موتور الکتریکی تأمین می‌شود. این خودروها می‌توانند فقط از یکی از منابع انرژی یا هر دو آنها درکنار هم استفاده کنند.  خودروهای هیبرید به تناسب طراحی و نوع استفاده از موتورها انواع مختلفی دارند.

امروزه به دلیل مشکلات زیست محیطی و هزینه های سوخت گیری، شرکت های بزرگ تولیدی خودرو اقدام به طراحی و ساخت خودروهای هیبرید و کم مصرف کرده‌اند و مصرف این خودروها نیز در حال گسترش است.در حال حاضر شرکت میتسوبیشی بعد از طراحی خودروهای کم مصرف، اقدام به طراحی و ساخت خودرو هیبرید کرده است. این خودرو که با نام تجاری OUTLANDER PHEV تولید شده و نمونه هیبرید مدل اوتلندر است، هیبرید از نوع Plug-inn بوده و قابلیت شارژ مستقیم از شبکه برق را دارد. 

 

اوتلندر هیبرید

شما مشتریان عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خودروهای میتسوبیشی و همچنین مشاوره خرید با شماره تلفن پنج رقمی 87160 تماس بگیرید.

 


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، بلوار میرداماد بین اتوبان مدرس و بلوار آفریقا پ 394 کدپستی 1518963917
تلفن تماس : 87160 - 021 فکس 88678273

Number 394 Mirdamad Blvd, Tehran, Iran Postal Code 1518963917

نمایندگی میتسوبیشی

تمامی حقوق برای اتو پیشتاز محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت طراحی وب سایت پردو

اشتراک خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار، مشترک خبرنامه شوید

آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان naturopathy toronto - clinetic