مدارک شماره گذاری


 

به اطلاع شما مشتریان میرساند از آنجایی که خودرو های میتسوبیشی به صورت پلاک شده به شما عزیزان تحویل میگردد خواهشمندیم مدارکی که جهت شماره گذاری خودرو لازم است را به شرح زیر در هنگام ثبت نام خودر میتسوبیشی خود حتما تکمیل نمایید  : 

1-      مدارک احراز هویت : کپی کارت ملی و کپی شناسنامه به همراه صفحه توضیحات شناسنامه
2-مدارک احراز سکونت شامل:
الف) سند منزل مسکونی به نام مالک وسیله نقلیه یا همسر به آدرس مندرج در کاردکس به همراه فیش آب یا برق یا گاز( برای سال جاری)     
ب)  سند اجاره نامه چاپی دارای هولوگرام و کد رهگیری منزل مسکونی به نام مالک وسیله نقلیه و یا همسر به آدرس مندرج در کاردکس به همراه فیش آب یا برق یا گاز( برای سال جاری) و جواز کسب معتبر به نام مالک وسیله نقلیه
ج) سند اجاره نامه چاپی دارای هولوگرام و کد رهگیری منزل مسکونی به نام مالک وسیله نقلیه و یا همسر به آدرس مندرج در کاردکس به همراه فیش آب یا برق یا گاز( برای سال جاری) و گواهی اشتغال به تحصیل فرزند با ذکر آدرس محل سکونت که به تائید آموزش و پرورش منطقه رسیده باشد.
د) سند اجاره نامه چاپی دارای هولوگرام و کد رهگیری منزل مسکونی به نام مالک وسیله نقلیه و یا همسر به آدرس مندرج در کاردکس به همراه فیش آب یا برق یا گاز( برای سال جاری)  و دفترچه بیمه  
و) معرفی نامه از اداره محل خدمت مالک (ویژه کارکنان دولت و نیروهای مسلح) با ذکر آدرس محل سکونت

 

- مدارک لازم برای احراز سکونت مشتری چیست؟ 

مطابق دستورالعمل پلیس راهور ناجا، مبنای تحویل پلاک هر شهر، دارا بودن مدرک احراز سکونت درهمان شهر می باشد و صرف دارا بودن پلاک فک شده ، برای احراز سکونت کفایت نمی کند.

در صورت داشتن یکی از مدارک زیر پلیس راهور ناجا احراز سکونت شما مشتریان عزیز را تایید میکند:

1-       سند منزل مسکونی...................................... به نام مالک وسیله نقلیه یا همسر به آدرس مندرج در کاردکس +  فیش آب یا برق یا گاز( برای سال جاری)     
2-      اجاره نامه چاپی.......................................... دارای هولوگرام و کد رهگیری منزل مسکونی به نام مالک وسیله نقلیه و یا همسر به آدرس مندرج در کاردکس  +  فیش آب یا برق یا گاز( برای سال جاری)
a.       در صورتی که مدرک مشتری اجاره نامه باشد و محل تولد مشتری شهری به غیر از آدرس مندرج در کاردکس باشد می بایست علاوه بر اجاره نامه یکی از مدارک تکمیلی توسط مشتری ارسال گردد.
-         مدارک تکمیلی:
1-      جواز کسب
2-      گواهی اشتغال به تحصیل فرزند با ذکر آدرس محل سکونت که به تائید آموزش و پرورش منطقه رسیده باشد.
3-      دفترچه بیمه 
4-      معرفی نامه از اداره محل خدمت مالک (ویژه کارکنان دولت و نیروهای مسلح) با ذکر آدرس محل سکونت

تذکر مهم :

·     اگر مشتری پلاک های دیگری به نام خود دارد باید خلافی همه پلاک ها توسط ایشان پرداخت شده و برگه تسویه آن نیز در سیستم ضمیمه شده باشد.
·     تمامی آدرسهای مشتری (قبض ، کاردکس و سند یا اجاره نامه) می بایست یکسان باشد.


توجه :

مطابق دستورالعمل پلیس راهورناجا، پرداخت خلافی جهت مالکین که پنج پلاک در سیستم راهور دارند الزامی میباشد.

 * شما مشتریان عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خودروهای میتسوبیشی و همچنینمشاوره خرید میتسوبیشی با شماره تلفن پنج رقمی 87160 تماس بگیرید.*

 


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، بلوار میرداماد بین اتوبان مدرس و بلوار آفریقا پ 394 کدپستی 1518963917
تلفن تماس : 87160 - 021 فکس 88678273

Number 394 Mirdamad Blvd, Tehran, Iran Postal Code 1518963917

نمایندگی میتسوبیشی

تمامی حقوق برای اتو پیشتاز محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت طراحی وب سایت پردو

اشتراک خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار، مشترک خبرنامه شوید

آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان naturopathy toronto - clinetic