چند مورد حیاتی در سفرهای جاده‌ای


بهترین نکات در سفر جاده ای که خوب است همیشه به یاد داشته باشیم : 
 
 
1.برنامه ریزی دقیق اما منعطف
برنامه ریزی برای سفر همیشه باید دقیق باشد اما باید در نظر بگیرید که زمان زیادی را هم برای استراحت در جاده توقف خواهید کرد، پس برای این سفر نمی توانید زمان دقیقی در نظر بگیرید به همین دلیل باید برنامه دارای انعطاف پذیری باشد.
 

 
 
2. انتخاب آهنگ و موسیقی های مورد علاقه
موسیقی یک بخش حیاتی در خودرو می باشد و مهم نیست که چه مدت زمانی در ماشین حضور خواهید داشت. اگر در حال سفر با دوستان یا خانواده هستید، از هرکس بخواهید قبل از سفر یک لیست پخش از آهنگاهای مورد علاقه ی خود تهیه کنند، تا به نظرات دیگران نیز اهمیت داده باشید.
 

 
 
3. انتخاب برخی از بازی ها
مانند موسیقی، بازی های ماشین نیز یک راه عالی برای گذر زمان است، مخصوصا اگر همراه با بچه ها باشید.می توانید از بازی های آنلاین استفاده کنید و یا آنها را از قبل دانلود کنید.
 

 
 
4. بسته بندی زیاد تنقلات
در طول سفر هم گرسنه خواهید شد و هم خوردن تنقلات خوشمزه شما را سرگرم خواهد کرد. بهتر است تنقلاتی را انتخاب کنید که قند و چربی نداشته باشند و در عین حال خوشمزه و سلامت هم باشند.
 

 
 
5. USB شارژر
بهتر است قبل از سفر یک USB شارژر چند کاره خریداری کنید تا بتوانید چندین دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید.این وسیله هم سبک است و هم جایی اشغال نمی کند اما بسیار کارآمد است.
 

 
 
6. پوشیدن لباس مناسب
اگر در حال سفر طولانی مدت با ماشین هستید ، بهترین ایده این است که لباس راحت به تن داشته باشید.لباس راحت به این معنا است که گشاد باشد و دارای بافت نرمی باشد.
 

 
 
7. توقف در بسیاری از مکان ها
یکی از بهترین مزیت های سفر  با ماشین، داشتن آزادی عمل است. هر جا که بخواهید تا هر زمانی می توانید متوقف شوید، استراحت کنید و یا از مناظر لذت ببرید. سفر با خودروی شخصی دیگر مانند دیگر وسایل نقلیه عمومی نیست که برای رسیدن و زمان حرکت دچار استرس شوید. شما هر زمانی که بخواهید می توانید به سفر بروید.
 

 
 
8. چک کردن خودرو
چک کردن خودرو یکی از نکات ضروری و مهمی است که باید قبل از سفر به آن توجه شود. حتی اگر چندین روز پیش برحسب اتفاق خودرو را تعمیر کرده اید، بازهم برای سفر به تعمیرگاه ببرید.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، بلوار میرداماد بین اتوبان مدرس و بلوار آفریقا پ 394 کدپستی 1518963917
تلفن تماس : 87160 - 021 فکس 88678273

Number 394 Mirdamad Blvd, Tehran, Iran Postal Code 1518963917

نمایندگی میتسوبیشی

تمامی حقوق برای اتو پیشتاز محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت طراحی وب سایت پردو

اشتراک خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار، مشترک خبرنامه شوید

آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان naturopathy toronto - clinetic