باز شدن مجدد فروش خودروهای میتسوبیشی !


بنا به اطلاعیه مدیریت شرکت آرین موتور فروش خودروهای میتسوبیشی آغاز شد ! روز شنبه بنا به ابلاغیه ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت مبنی بر اجرایی شدن مصوبات دولت مربوط به نحوه اسقاط خودروهای فرسوده شرکت آرین موتور فروش خود را متوقف کرد . 

روز گذشته ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت طی بخشنامه جدیدی اعلام کرد که اجرایی کردن مصوبه هیت دولت را به تعویق انداخته ، از این رو شرکت آرین موتور با تغییراتی در متن قردادهای جدید مشتریان از دوشنبه ۳۰\۵\۱۳۹۶ مجددا فروش خود را آغاز نمود ...

در بندی که درقراردادهای فروش جدید شرکت آرین موتور آمده :

ماده ۱۲- در صورت بروز حوادث غیرمترقبه و فورس ماژور مانند سیل ، زلزله ،جنگ ، آتش سوزی و همچنین تحریم های اقتصادی و بین المللی، که موجب عدم تحویل خودرو از سوی شرکت سازنده گردد و تغییر قوانین و مقررات و ضوابط و شرایط که توسط ارگانهای ذیربط دولتی بخصوص منع واردات خودرو عدم امکان ترخیص خودرو از گمرکات کشور و تغییر در نرخ ارز رسمی و یا آزاد که شرکت را از انجام تعهدات موضوع این درخواست باز می دارد و هر گونه تغییر قوانین یا افزایش تعداد و یا قیمت خودرو اسقاط شرکت موظف است بلافاصله مراتب را کتبا به اینجانب اطلاع دهد، در این حالت کلیه تعهدات طرفین تا رفع وضعیت فورس ماژور به حالت تعلیق درآمده و مدت فورس ماژور از زمان وقوع تا رفع حالت به مدت این درخواست خرید افزوده می گردد . در صورت تداوم وضعیت  فوق بیش از یک ماه هر یک از طرفین مجاز خواهد بود تا نسبت به فسخ این درخواست خرید اقدام نماید .ضمن آنکه شرکت ملزم و متعهد به استرداد وجه دریافتی از اینجانب و نیز پرداخت ۵۰ریال در ازای هر یکصدهزار ریال سپرده نقدی بعنوان خسارت تا تاریخ ایجاد وضعیت فورس ماژور  و شرایط فوق می باشد .

نفروش خودروهای میتسوبیشی

شما مشتریان عزیز می توانید برای مشاوره خرید با تلفن 24 ساعته ما تماس بگیرید : 09129425042