تفاوت اوتلندر2016


تفاوت اوتلندر2016 

درنتیجهٔ 31 مورد بهینه‌سازی مخصوص این مدل، فضای کابین و موتور خودرو تقریباً بی‌صداست. حتی صدای بسته شدن درها نیز با روش‌های عایقی و سخت‌افزاری گوناگون آرام‌تر و باوقارتر شده است.
هندلینگ و کنترل خودرو نیز بهتر شده است. کارهای قابل‌توجهی برای محکم و سفت کردن اجزای مختلف خودرو به هم، انجام شده است و اجزای سیستم تعلیق به‌گونه‌ای تغییر کرده‌اند تا تعلیق سست مدل‌های پیشین را سفت‌تر و بهتر کنند. هرچند کمبودهایی نیز در حساسیت فرمان و پدال ترمز وجود دارد، اما وقتی به موضوع کاهش صدای موتور خودرو می‌رسیم، سکوت بی‌نظیر موتور هنگامی‌که آن را بررسی می‌کردیم، موردی بود که قطعاً شرکت میتسوبیشی به آن افتخار خواهد کردr

رانندگی با مدل 2015 این خودرو کمک کرد تا متوجه تغییرات زیاد طراحی داخلی آن شویم. داخل خودرو با فرمانی جدید، دوخت متضاد و پنل‌های مدرن که جایگزین پنل‌های از جنس چوب مصنوعی آن شده‌اند، تزئین شده است. تغییرات دیگر شامل دسته‌های صندلی راحت‌تر، سقف پارچه‌ای، دکمه‌های سودمند برای سیستم صوتی آپشنال آن و صندلی‌های ردیف دوم که جمع و باز کردن آن‌ها ساده‌تر شده است. ردیف سوم نیز از نظر ظرفیت کماکان مانند یک شوخی است. حتی میتسوبیشی نیز متوجه این موضوع است و آن‌ها را صندلی‌های اضطراری نامیده است.

    2016 Mitsubishi Outlander 03
    2016 Mitsubishi Outlander 02
    2016 Mitsubishi Outlander 01


مدل پایهٔ دیفرانسیل جلو SE  از مدل 2015 آن ارزان‌تر است، دومین خودرو 7 سرنشین جهان از نظر قیمت بعد از گرند کاروان داج است. قیمت مدل GT این خودرو که به‌طور استاندارد از موتور V-6 و سیستم AWD بهره می‌جوید از 31845 دلار شروع می‌شود و بعد از اضافه کردن پکیج تورینگ به کمی بیش‌تر می‌رسد. این پکیج شامل سیستم نویگیشن یا مسیریابی، هشدار مانع جلوی خودرو، کروز کنترل قابل تنظیم و هشدار حرکت بین خطوط است. به نظر بهترین مدل و آپشن خرید این خودرو مدل دیفرانسیل جلوی SEL با پکیج آپشن مناسب  (که شامل سانروف و مونروف، سیستم صوتی 710 واتی Rockford Fosgate، رادیو ماهواره‌ای، صندوق عقب برقی و … می‌باشد) است که حدود200میلیون در ایران قیمت دارد.

   


هرچند اوتلندر جدید یک سر و گردن از پیشینیان خود بالاتر است اما کماکان در بین رقیبان بی‌شمار خود در رده‌های متوسط قرار می‌گیرد. تست‌های مقایسه و نتایج آن این موضوع را روشن‌تر خواهند کرد. اما با آمدن مدل هایبریدی این مدل در سال جدید قطعاً اوتلندر سهم بیش‌تر و جذاب‌تری را از بازار خودروهای شاسی‌بلند خواهد داشت. این خودروی 7 سرنشین ارزان از تیرماه به بازار خودروی آمریکا وارد خواهد شد.


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، بلوار میرداماد بین اتوبان مدرس و بلوار آفریقا پ 394 کدپستی 1518963917
تلفن تماس : 87160 - 021 فکس 88678273

Number 394 Mirdamad Blvd, Tehran, Iran Postal Code 1518963917

نمایندگی میتسوبیشی

تمامی حقوق برای اتو پیشتاز محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت طراحی وب سایت پردو

اشتراک خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار، مشترک خبرنامه شوید