تخفيفات ويژه ماه رمضان محصولات ميتسوبيشي

مدیرفروش نمايندگي ميتسوبيشي ميرداماد از اعمال تخفیفات محصولات ميتسوبيشي ويژه ماه مبارك رمضان تا سقف ١٠ ميليون تومان خبر داد.

مديرفروش نمايندگي ميتسوبيشي ميرداماد اعلام كرد فروش فوق العاده محصولات ميتسوبيشي در ماه مبارک رمضان فقط در نمايندگي ميتسوبيشي ميرداماد از بيست و نهم ارديبهشت لغایت هفتم تیرماه ادامه خواهد داشت و در این ایام تا سقف ده ميليون تومان براي محصولات ميتسوبيشي در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: تلاش کرده‌ایم در نمايندگي ميتسوبيشي ميرداماد، این ایام محصولات پرفروش مانند اوتلندر بنزيني و اوتلندر هيبريد را به صورت تحويل فوري تحويل مشتريان نماييم.

مدیرفروش نمايندگي ميرداماد در خصوص فروش اوتلندر هيبريد ویژه ایام ماه مبارک رمضان تاکید کرد: با توجه به فروش خوب اوتلندر هيبريدي در ايران و اتمام موجودي شركت آرين موتور نمايندگي رسمي ميتسوبيشي موتورز در حال حاضر؛ با سياست هاي اتخاذ شده در اين حوزه موفق به تحویل فوری اوتلندر هيبريد Phev در نمايندگي ميتسوبيشي ميرداماد شديم ، از اين رو علاقه مندان به خريد اوتلندر هيبريد ميتوانند با مراجعه به نمايندگي ميتسوبيشي ميرداماد نسبت به خريد اوتلندر هيبريد به صورت تحويل فوري اقدام نمايند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود تخفيفات ويژه ماه مبارك رمضان براي كليه محصولات ميتسوبيشي در نمايندگي ميرداماد در نظر گرفته شده و مشتريان در زمان ثبت قرارداد علاوه بر تخفيفات خريد نقدي از تخفيفات ويژه ماه رمضان تا سقف ده ميليون تومان بر خوردار خواهند شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص شرايط فروش محصولات ميتسوبيشي ميتوانيد با شماره پنج رقمي ٨٧١٦٠ درتماس باشد.  

نظرات کاربران

در مورد این خبر نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

   

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، بلوار میرداماد بین اتوبان مدرس و بلوار آفریقا پ 394 کدپستی 1518963917
تلفن تماس : 87160 - 021 فکس 88678273

Number 394 Mirdamad Blvd, Tehran, Iran Postal Code 1518963917

نمایندگی میتسوبیشی

تمامی حقوق برای اتو پیشتاز محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت طراحی وب سایت پردو

اشتراک خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار، مشترک خبرنامه شوید

آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان naturopathy toronto - clinetic