پس از مدت ها انتظار، اولین سری اوتلندر هیبرید وارد تهران شد ...پس از مدت ها انتظار اولین سری اوتلندر هیبرید (PHEV) به عنوان محصول جدید میتسوبیشی موتورز در ایران وارد تهران شد و در روز دوشنبه 24 بهمن ماه 96 در هتل اسپیناس پلاس تهران با حضور مقامات عالی رتبه دولتی و سیاسی، نمایندگان شرکت و خبرنگاران رسانه رونمایی خواهد شد.
 اوتلندر هیبریدی به موتور بنزینی و موتورهای برقی مجهز است؛ اوتلندر هیبریدی پرفروش ترین پلاگین دنیا شناخته می شود و در بازار جهانی استقبال خوبی از آن خود کرده.
قدرت اوتلندر هیبریدی در حالت ترکیبی متعادل حدود ۲۰۰ اسب بخار اعلام شده که در لحظه می تواند در نمودار قدرت تا ۲۲۳ اسب بخار را به راننده تحویل دهد.


 
بزودی تردد اوتلندر هیبرید در جاده های ایران آغاز خواهد شد.  یکی از ویژگی های متفاوت خودرو دو دیفرانسیل میتسوبیشی هیبرید نسبت به سایر رقبا این است که میل گاردان از خودرو حذف شده و قدرت الکتریکی چرخ های عقب را به حرکت در می آورد.
ثابت شدن کیفیت این خودرو برای مشتریان ایرانی و از طرفی فناوری بالا هیبریدی این خودرو می تواند پشتوانه قوی برای اوتلندر هیبرید داشته باشد. 
اوتلندر هیبرید، اولین خودرو پلاگین بازار ایران است که به صورت رسمی توسط نماینده کمپانی مادر با تطبیق پذیری کامل با جاده های ایران به دست علاقه مندان خودرو های میتسوبیشی خواهد رسید.

 cool خبر خوب به دوست داران اوتلندر هیبرید که از همین لحظه میتوانند در نمایندگی میتسوبیشی میرداماد نسبت به ثبت نام اوتلندر هیبرید اقدام نمایند.

جهت مشاوره میتوانید با تلفن پنج رقمی 87160 تماس حاصل فرمایید.


اطلاعات تماس

آدرس: تهران، بلوار میرداماد بین اتوبان مدرس و بلوار آفریقا پ 394 کدپستی 1518963917
تلفن تماس : 87160 - 021 فکس 88678273

Number 394 Mirdamad Blvd, Tehran, Iran Postal Code 1518963917

نمایندگی میتسوبیشی

تمامی حقوق برای اتو پیشتاز محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت طراحی وب سایت پردو

اشتراک خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار، مشترک خبرنامه شوید

آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان naturopathy toronto - clinetic